Diyarbakır'da marka haline gelen Evim Evkur Spot mağazası olarak 2. el eşya alanlar olarak bu ticaret alanına spotçu olarak hizmet vermekteyiz.
İkinci el eşyalarınızı özenle alan firmamız tüm Diyarbakır genelinde hizmet vermektedir.
Elden çıkarmak istediğiniz ev eşyalarınıza mobilyalarınıza, led televizyonlarınızi İkinci el buzdolabı ,İkinci el Çamaşir makinenizi,İkinci el yatak odasını,ikinci el Salon takımlarını anında nakit ödeme yapmaktayız.
Tüm eşyalarınızı Diyarbakır Evimevkur Spotçu firması olarak adresinizden teslim almaktayız.
Dilediğiniz zaman arayabilir Whatsapp üzerinden elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin resimlerini atarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Anında tarafınıza geri dönüş yapılarak sizinde uygun görmeniz durumunda verdiğiniz zaman diliminde geliyoruz. Evim Evkur 2.el eşya alanlar ve satanlar olarak tüm 2.el eşyalarınızı alıyoruz.
Satmak istediğiniz ikinci el tüm eşyalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz üstelik siz zahmet görmeden Kullanmaktan sıkıldığınız beyaz eşyalarınız var ise bunları yeni çıkan modellerle değiştirmek mi istiyorsunuz led televizyon mu almak istiyorsunuz eskisini ne yapacağım diye düşünmeyin bizi arayın ikinci el kullanmak istemediğiniz kazanca dönüştürmek istediğiniz tüm eşyalarınızı alalım.
Değişen teknoloji ile birlikte ev eşyaları mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik tüm eşyalarda yaşanan yenilikler evlerde de kendini göstermekte bizler bu yeniliğe kendimizi teslim etmekteyiz.
İkinci el eşya sektörü bu değişiklik içinde elden çıkarmak istediğiniz tüm eşyaların alımını yaparak sizlere yardımcı olmaktayız.
Elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalarinizin resimlerini atın biz alanında uzman ekiplerimizle eşyalarinizi değerinde alalım.